Uczniowie ZSOiT ponownie najlepsi

Sprawozdanie z XVII Jesiennego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.

Mechaniak Cup - 16.10.2019

W turnieju brało udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy.
W pierwszym meczu pokonaliśmy 3:0 silny zespół IV LO (AP Talent trenera Jacka Markiewicza), dwie bramki ,,Stadiony Świata" strzelił Jakub Konopka, jedną Adam Ilczuk. Drugi mecz to popis strzelecki naszych chłopaków, rozbiliśmy zespół Internatu Mechaniaka 8:1, po dwie bramki zdobyli Dawid Dudziuk i Adam Ilczuk, po jednej Jakub Dawidowski, Jakub Gierasimiuk, Kacper Szykowski i Jakub Konopka.
W finale pokonaliśmy zwycięzców grupy B, drużynę V LO 1:0, a mistrzowskiego gola zdobył Dawid Dudziuk - nagrodą był okazały puchar, medale, dyplom oraz indywidualne wyróżnienie dla Radosława Jurczyka.
W meczu o 3 miejsce IV LO pokonał Z.S.Technicznych 6:0.
Naszą kadrę stanowili uczniowie:
z klasy III a - Marcin Sierota, Kacper Szykowski, Patryk Margol, Bartosz Tichoniuk.
z klasy III b - Radosław Jurczyk, Dawid Dudziuk, Maciej Góryński, Krystian Czerech.
z klasy II a - Jakub Gierasimiuk, Jakub Konopka, Gabriel Litwinowicz, Adam Ilczuk.
z klasy II b - Jakub Dawidowski.
Gratulujemy świetnej, ambitnej postawy naszym zawodnikom, w sposób szczególny wypada podkreślić fantastyczną grę w bramce Bartka Tichoniuka i dyrygenta naszej obrony Marcina Sieroty.
Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych za zorganizowanie Turnieju i gościnne przyjęcie wszystkich uczestników.

Zbigniew Pierzchała