Mistrzostwa Internatu w Tenisie Stołowym 2018

Młodzi Jagiellończycy górą...

Zakończyliśmy wreszcie długo trwający turniej tenisowy, w którym klasę pokazali wychowankowie z Jagiellonii - rocznik 2004.
Mistrzem został bezapelacyjnie Igor Szczygieł pokonując drugiego ptaszka Igora Jasrzębskiego. Trzeci był Mateusz Maciuszko z naszej szkoły, a następne czołowe lokaty zajęli sami Jagiellończycy: Mościcki, Lutostański, Furman, Dąbrowski.
Nasi piłkarze pokazali, że są sportowo uzdolnieni i nie straszne są dla nich inne dyscypliny.

Organizator: Zbigniew Pierzchała