Internat

image003 „Wychowawstwo jest czymś więcej niż zawodem.”

Aleksander Kamiński

PODSTAWOWE INFORMACJE

• ilość miejsc w internacie – 105
  • miesięczna opłata stała – 70 zł
  • dzienna stawka żywieniowa – 10 zł
  • tel. (85) 651-37-18

image001 image002 image004 image005

KADRA INTERNATU

• Pracownicy pedagogiczni:

Jerzy Burda, Katarzyna Czyżewska, Grażyna Dożynka (kierownik internatu), Jarosław Dunda, Wioletta Karczewska, Magdalena Kleszczewska, Elżbieta Lipiszko, Beata Matwiejuk, Barbara Radziszewska, Joanna Seredyńska

• Pracownicy obsługi:

Włodzimierz Bruczko, Alicja Fiedoruk, Stanisław Gogol, Katarzyna Gryko, Barbara Harasimowicz, Bożena Kluczyk, Maria Kuźma, Dorota Piekarska

WYMAGANE DOKUMENTY DO PRZYJĘCIA DO INTERNATU

• kwestionariusz

Nasz internat stanowi integralną część Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku. Jesteśmy koedukacyjną placówką opiekuńczo-wychowawczą.

Kameralna lokalizacja budynku zapewnia komfortowe warunki do nauki i wypoczynku.

Zarówno wychowawcy internatu jak i jego mieszkańcy starają się, aby panowała u nas ciepła, przyjazna atmosfera. Wśród wychowanków nawiązują się przyjaźnie, które trwają wiele lat po zakończeniu nauki. Mieszkamy w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Do dyspozycji mamy wyremontowane łazienki i natryski.

Oprócz nauki w internacie uczniowie mają wiele innych atrakcji. Rokrocznie odbywa się konkurs tenisa stołowego, rozgrywamy mecze towarzyskie w piłkę nożną i siatkówkę. Przez cały rok wszystkie pokoje biorą udział w konkursie czystości. Zwycięzcy otrzymują atrakcyjne nagrody. Tradycją w naszym internacie jest organizowanie obchodów ważnych świąt. Wyjątkowo uroczyście przygotowujemy się do spotkania opłatkowego. Każdy wychowanek może rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy przyszłych absolwentów gimnazjów do odwiedzenia naszej placówki.