VI Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej

vi mtps 20160414 1715187104 7 kwietnia 2016 gościliśmy w naszej szkole uczestników kolejnej edycji turnieju siatkarskiego, w którym zdobyliśmy II miejsce.

Zaprosiliśmy drużyny z Bursy Szkolnej, Internatów: Zespołu Szkół Rolniczych, Zespołu Szkół Handlowo - Ekonomicznych, VIII LO, Zespołu Szkół Ogólnotechnicznych i Zawodowych z Moniek.
Nasz zespół złożony oczywiście z piłkarzy świetnie poradził sobie w eliminacjach wygrywając gładko, po 2:0 z Bursą Szkolną oraz Mońkami.
W półfinale znowu bezapelacyjnie 2:0 stuknęliśmy drużynę VIII LO, grając fajną siatkówkę i dając radość licznym kibicom (niektórzy urywali się z lekcji aby popatrzeć na ???).
W drugim półfinale Bursa wygrała z ubiegłorocznym zwycięzcą, Zespołem Szkół Rolniczych 2:0 i tym samym w finale doszło do rewanżu z eliminacji.
Niestety w najważniejszym meczu coś się zacięło i przegraliśmy z Bursą 1:2 ale nie ma co rozpaczać, najważniejsza jest radość ze wspólnej, sportowej zabawy. Gratulujemy zwycięstwa chłopakom z Bursy, dziękujemy wszystkim za udział a szczególnie odważnym i uroczym dziewczynom z Ekonomika (co widać na fotkach).
W naszej reprezentacji zagrali: Dawid Piotrowski, Robert Nowacki, Fabian Gosk, Rafał Kujawa, Przemysław Zarzecki oraz wybrany do grona najlepszych zawodników Rafał Kiczuk.
Nad całością imprezy czuwali: Pani Kierownik Internatu Grażyna Dożynka oraz piszący te słowa, sędzia główny zawodów, Zbigniew Pierzchała.

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii...

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla