KIEROWNICTWO SZKOŁY

(85) 653-00-73, (85) 654-76-25

Fax

(85) 653-32-15

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Typy szkół w zespole

IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasy:
sportowe o profilu piłka nożna

TECHNIKUM ZAWODOWE Nr 1

Zawody:
technik organizacji reklamy
technik fotografii i multimediów
technik grafiki i poligrafii cyfrowej
technik realizacji nagrań i nagłośnień

Ilość oddziałów

Szkoła oferuje:

1. Internat dla wszystkich zamiejscowych.
  2. Możliwość korzystania z posiłków w stołówce (cena obiadu – 3,90 zł netto).
  3. Gabinet stomatologiczny.
  4. Zapomogi i stypendia.
  5. 2 pracownie komputerowe z dostępem do Internetu.
  6. Pełnowymiarowa sala gimnastyczna i siłownia.
  7. Bogata biblioteka  i czytelnia szkolna z dostępem do Internetu.
  8. Możliwość rozwijania zainteresowań:
    • szkolna orkiestra dęta (zespół muzyczny i taneczny z długoletnią tradycją),
    • sekcje sportowe (lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy),
    • zajęcia w siłowni (zajęcia ogólnorozwojowe prowadzi instruktor),
    • koła zainteresowań (Koło Miłośników Języka Angielskiego, Koło Miłośników Teatru, Szkolne Koło Sportowe, Koło Młodego Przedsiębiorcy, Szkolny Klub Ekologiczny, Szkolne Koło Caritas),
    • zespół redakcyjny gazetki szkolnej.
  9. Koło Turystyki Zagranicznej – organizacja obozów językowych, wycieczki m.in. do Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii.
  10. Rozwijanie zainteresowań przedmiotowych poprzez uczestnictwo w olimpiadach z możliwością uzyskania indeksów na wyższe uczelnie.
  11. Warsztaty ekologiczne w Białowieży w ramach współpracy z młodzieżą ze szkoły z Boxtel k. Eindhoven (Holandia).
  12. Aktualne projekty unijne:
    • PO KL działanie 9.1.2 – „Szkoła nowych możliwości – rozwijamy pasje i talenty” w IX LO,
    • PO KL działanie 9.2 – „ZSOiT praktyczna szkoła podnosząca kwalifikacje zawodowe absolwentów na rynku pracy” w Technikum Zawodowym Nr 1,
    • Comenius – „Euro jako waluta”.