„Upoluj swoją książkę”

Biblioteka szkolna ZSOiT zgłosiła szkołę do udziału w trzeciej edycji projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie mogą za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Aby wziąć w niej udział należy ściągnąć aplikację mobilną Woblink , przy pomocy  smartfona zeskanować z plakatów „Czytaj PL”  (dostępne w bibliotece i na korytarzu) kod QR i pobrać na telefon wybraną książkę. Akcja trwa od 02 do 30 listopada 2019 r. Projekt „Upoluj swoją książkę” oprócz promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody    na czytanie wśród młodzieży przez  wykorzystanie narzędzi oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego.

Barbara Jurczewska –Ignaciuk, Tamara Korniluk

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla