„Stwarzamy możliwości”

Uczniowie Technikum Zawodowego Nr 1 22.03.2019 wzięli udział w dniach otwartych Politechniki Białostockiej uczestnicząc w warsztatach zorganizowanych przez Bibliotekę PB pt. „Stwarzamy możliwości”.

Podczas zajęć mogli dowiedzieć się o różnorodnych źródłach informacji, poeksperymentować z fotografią, poznać  i pograć w różnorodne gry planszowe. Zajęcia warsztatowe zostały poprzedzone wycieczką po najnowocześniejszej bibliotece w regionie. Młodzież zobaczyła   urządzenia nowej generacji i poznała ciekawe rozwiązania, które pozwalają na dużą samodzielność użytkowników. Nasi uczniowie zobaczyli, że Biblioteka Politechniki Białostockiej,  to nie tylko funkcjonalna przestrzeń do nauki ale również miejsce gdzie można uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i atrakcyjnie spędzić czas wolny.

Nauczyciel-bibliotekarz Tamara Korniluk