Komunikacja interpersonalna

Jedenastego lutego br. poniedziałkowe przedpołudnie w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych upłynęło pod znakiem komunikacji interpersonalnej.

Klasy pierwsze mogły uczestniczyć w zajęciach poprowadzonych przez panią Paulinę Woroszył, która od lat jest pasjonatką zagadnień dotyczących komunikacji międzyludzkiej. Gościła w naszej szkole już po raz drugi i nie kryła zadowolenia, że kolejnym uczniom może przekazać swoją wiedzę:
„Jestem szczęśliwa, że młodzież może dowiedzieć się, że nasze komunikaty, z życia codziennego, są odbierane na różne sposoby. Pokazuje to im różnorodność ich charakterów; poprzez zabawę mogą określić, w jaki sposób najczęściej słuchają. Cieszę się, widząc, że dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, młodzież uczy się, doświadczając jednocześnie wiele radości i frajdy. Niejednokrotnie na wierzch wypływa dyskusja o ludzkich emocjach; tak było i dzisiaj. Ten czas był bardzo owocny i ufam, że pozostanie zapamiętany w ich sercach jeszcze długo.”
Zajęcia pt.: „Czworo uszu mamy, choć dwoje posiadamy-o komunikacji wg von Thuna.” zostały przeprowadzone w bibliotece szkolnej i korespondowały przede wszystkim z modelem kwadratu komunikacji autorstwa wymienionego w temacie niemieckiego psychologa.
Warto dodać, że pogoda za oknem tego dnia nie dopisywała - było pochmurnie, co bynajmniej nie miało wpływu na zaangażowanie młodzieży. Ich słoneczny nastrój w postaci wielu uśmiechów, zadowolenia, radości oraz poczucia humoru i pokładów kreatywności napełnił czytelnię po brzegi.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla