Światowy Dzień Rzucania Palenia

Biblioteka Szkolna zorganizowała akcję edukacyjną Światowy Dzień Rzucania Palenia, która przypada w trzeci czwartek listopada.

Pracownicy Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białymstoku przeprowadzili prelekcję na temat szkodliwości palenia tytoniu, wykonywali pomiary dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, zorganizowali stoisko edukacyjno – profilaktyczne. Młodzież rozwiązywała test wiedzy o zdrowiu. Po sprawdzeniu testów prawidłowo rozwiązanych odbyło się losowanie 15 nagród. Wszyscy uczniowie ZSOiT otrzymali długopisy, fiszki i ulotki informacyjne, których sponsorem była PSSE w Białymstoku. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem  wśród  uczniów. Kolejny raz odbyła się w naszej szkole.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla