Miejskie obchody 100 Lat Niepodległości

W dniu 08.11.2018 r. Dyrektor szkoły, uczniowie klasy I ATZ uczestniczyli w Miejskich obchodach 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości,...

która odbyła się w Białostockim Ośrodku Kultury (kinie Forum). Uroczystość została zorganizowana pod Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, Zespołu Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa w Białymstoku, Muzeum Wojska, Muzeum Pamięci Polskiego Sybiru, Fundacji Inicjatyw Historycznych Korona.
Głównym punktem programu była inscenizacja pt. "21 sierpnia 1921 roku… Jeden dzień Józefa Piłsudskiego w Białymstoku” oraz rozstrzygnięcie II edycji Miejskiego konkursu historyczno - literackiego „Przecież tylko Polsce służę..” - życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego (1867 - 1935). Młodzież z zainteresowaniem i uwagą obejrzała spektakl, była  to ciekawa lekcja historii.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla