Spotkanie literackie z Anną Kamińską

Nasza młodzież uczestniczyła w spotkaniu literackim z reportażystką i pisarką Anną Kamińską...

autorką książek Odnalezieni, Białowieża szeptem oraz bestselerowych biografii pt. Simona Kossak i Wanda Rutkiewicz. Wydarzenie odbyło się w Zespole Szkół Mechanicznych w ramach IX edycji „Podlaskich spotkań z pisarzami” (projekt Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku). Było to ważne spotkanie szczególnie dla osób, biorących udział w konkursie literackim pt. ”Czy znasz twórczość Anny Kamińskiej”, gdzie uczniowie powinni wykazać się znajomością biografii autorki oraz wiedzą i umiejętnością analizy jej utworów. Pisarka dużo i szczegółowo opowiadała o swoich inspiracjach oraz twórczości.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla