Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

W dniach 15 i 18 października 2018 w bibliotece szkolnej Pan Robert Ćwikowski (m.in. pedagog, terapeuta i certyfikowany specjalista przeciwdziałania przestępczości nieletnich)...

przeprowadził 8 godz. zajęć profilaktycznych z młodzieżą na temat „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”. Na spotkaniu prowadzący poruszył następujące problemy: jak to jest z anonimowością  w internecie, czym grozi upublicznianie wizerunku w sieci, jak właściwie korzystać z internetu oraz telefonów komórkowych, co się dzieje z naszymi wpisami na portalach społecznościowych, czy można namierzyć hejtujących? Zajęcia były bardzo ciekawe, Pan Robert Ćwikowski jest profesjonalistą w dziedzinie, którą się  zajmuje.

Tamara Korniuluk, Barbara Jurczewska -Ignaciuk

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla