100 Lat Polski Niepodległej

Nauczyciele - bibliotekarze oraz historycy (Joanna Seredyńska i Jarosław Dunda) zapraszają do zapoznania się w bibliotece szkolnej z wystawą pt. Od 42 Pułku Piechoty do klubu sportowego - Jagiellonia jako pomnik niepodległości.

Wystawa składa się w większości z eksponatów zebranych przez kustosza Jagiellonii oraz naszego nauczyciela historii Jarosława Dundę.
Ogromne podziękowania, za pomoc w tworzeniu i projektowaniu ekspozycji następującym uczniom klasy IID i IIC: Mariannie Gawinek, Natalii Kurzynie. Dominice Mogielnickiej, Agnieszce Olszyńskiej, Ewie Borowskiej, Pawłowi Konopce, Krzysztofowi Lipskiemu, Adrianowi Błazeuszowi oraz Franciszkowi Sułkowskiemu.

Tamara Korniluk, Barbara Jurczewska-Ignaciuk