100 Lat Polski Niepodległej

Nauczyciele - bibliotekarze oraz historycy (Joanna Seredyńska i Jarosław Dunda) zapraszają do zapoznania się w bibliotece szkolnej z wystawą pt. Od 42 Pułku Piechoty do klubu sportowego - Jagiellonia jako pomnik niepodległości.

Wystawa składa się w większości z eksponatów zebranych przez kustosza Jagiellonii oraz naszego nauczyciela historii Jarosława Dundę.
Ogromne podziękowania, za pomoc w tworzeniu i projektowaniu ekspozycji następującym uczniom klasy IID i IIC: Mariannie Gawinek, Natalii Kurzynie. Dominice Mogielnickiej, Agnieszce Olszyńskiej, Ewie Borowskiej, Pawłowi Konopce, Krzysztofowi Lipskiemu, Adrianowi Błazeuszowi oraz Franciszkowi Sułkowskiemu.

Tamara Korniluk, Barbara Jurczewska-Ignaciuk

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla