VII Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Już po raz trzeci  starsi koledzy z LO Nr 9 czytali młodszym w Szkole Podstawowej Nr 37!

Dnia 8.06.2018 w ramach akcji VII Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom nasi uczniowie z klasy IB o profilu piłka nożna Łukasz Kosowski oraz Radek Jurczyk przeczytali fragmenty książek „Messi uwierz w siebie” Martina Casulo oraz „Pazdan chłopak, który gra całym sercem” Yvette Żółtowskiej-Darskiej w klasach sportowych: IV o profilu piłka nożna i VI o profilu piłka siatkowa. „Czytanie łączy” to hasło tegorocznej ogólnopolskiej imprezy czytelniczej, dlatego wybraliśmy literaturę sportową, bo nasze szkoły łączy nie tylko wspólne czytanie ale i sport!