VII Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Już po raz trzeci  starsi koledzy z LO Nr 9 czytali młodszym w Szkole Podstawowej Nr 37!

Dnia 8.06.2018 w ramach akcji VII Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom nasi uczniowie z klasy IB o profilu piłka nożna Łukasz Kosowski oraz Radek Jurczyk przeczytali fragmenty książek „Messi uwierz w siebie” Martina Casulo oraz „Pazdan chłopak, który gra całym sercem” Yvette Żółtowskiej-Darskiej w klasach sportowych: IV o profilu piłka nożna i VI o profilu piłka siatkowa. „Czytanie łączy” to hasło tegorocznej ogólnopolskiej imprezy czytelniczej, dlatego wybraliśmy literaturę sportową, bo nasze szkoły łączy nie tylko wspólne czytanie ale i sport!

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla