Spotkanie z pisarzem Zygmuntem Miłoszewskim

Dnia 6 listopada 2017 r. w bibliotece ZSOiT odbyło się spotkanie z pisarzem Zygmuntem Miłoszewskim, w ramach VIII edycji Podlaskich Spotkań z Pisarzami, zorganizowane przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział Białystok.

Uczestniczyła w nim nasza młodzież i przybyli goście z XIV LO, z Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Mechanicznych i Zespołu Szkół Zawodowych nr 2. Nasze uczennice Ewa Borowska i Marysia Siemionow przepytały dogłębnie Zygmunta Miłoszewskiego  z pisarskiego warsztatu   i perypetii bohaterów jego książek.   Była to piękna lekcja o twórczości autora trylogii o Szackim oraz nietypowe zajęcia z historii Polski. Przesłanie  Zygmunta Miłoszewskiego dla naszej młodzieży to życzenie  „buntu i odwagi”.
Wielkie PODZIĘKOWANIA : moderatorkom i autorkom wszystkich pytań do pisarza : Ewie Borowskiej i Marysi Siemionow, nadwornym bibliotecznym grafikomi i  fotografom: Magdzie Brzozowskiej, Renacie Czarnieckiej, Renacie Kurzynie, Mariannie Gawinek, oraz za sprawną organizacje ” techniczną” spotkania łącznie ze śniadaniem dla Mistrza pióra Natalce Nowakowskiej Przewodniczącej Samorządu Szkolnego i jej zastępcy Adze Olszyńskiej.
Dziękuję dziewczyny z Wami praca jest przyjemnością.

Tamara Korniluk nauczyciel-bibliotekarz

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla