VI Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Dnia 8 czerwca 2017 w ramach akcji VI Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom nasi uczniowie z klasy IIA: Rafał Kalinowski i Kamil Mróz,

odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 37.  W klasie V B przeczytali młodszym kolegom fragmenty książek: „Latający detektyw” Ake Holmberga oraz „Dom nie z tej ziemi” Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby. Po lekturze uczniowie klasy V B z zaangażowaniem dyskutowali o zaletach czytania książek. Nasi chłopcy opowiedzieli o piłce nożnej i własnej karierze sportowej.