Konkurs promujący czytelnictwo w szkole

AC 2016 01 25 października uczniowie klasy Ia i Ib, wzięli udział w konkursie promującym czytelnictwo pod hasłem „Czy znasz twórczość Michała Książka”.

Młodzież musiała się wykazać wiedzą i umiejętnością analizy utworu Michała Książka pt „Droga 816”. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikował się Dawid Woźniak z klasy Ia. Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy zostaną wyróżnieni ocenami z wiedzy o społeczeństwie. Tak więc pamiętajcie, że warto brać udział w następnych edycjach. Serdecznie zapraszamy.