Narodowe czytanie 2019 w ZSOiT

„Sawa” (z cyklu – „Pamiątki Soplicy” ) Henryka Rzewuskiego, „Sachem” Henryka Sienkiewicza, „ Dym” Marii Konopnickiej- urywki między innymi takich utworów usłyszeli uczniowie ZSOiT w ramach 8 edycji Narodowego Czytania pod patronatem pary prezydenckiej.

Z książką w podróż muzyczną

Młodzież z Technikum Zawodowego Nr 1 w Białymstoku klasa I B TZ i I A TZ w dniu 03 czerwca 2019 r. uczestniczyła w warsztatach literacko - muzycznych zorganizowanych w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Młodzież z klas sportowych LO nr 9 Magda Szmitka, Radosław Jurczyk, Mateusz Rogowski oraz Mateusz Kalinowski wzięli udział w 8 Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem  „Sportowcy czytają dzieciom”.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla