Z książką w podróż muzyczną

Młodzież z Technikum Zawodowego Nr 1 w Białymstoku klasa I B TZ i I A TZ w dniu 03 czerwca 2019 r. uczestniczyła w warsztatach literacko - muzycznych zorganizowanych w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Młodzież z klas sportowych LO nr 9 Magda Szmitka, Radosław Jurczyk, Mateusz Rogowski oraz Mateusz Kalinowski wzięli udział w 8 Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem  „Sportowcy czytają dzieciom”.

Narodowy Dzień Pamięci Polaków Ratujących Żydów

21 marca 2019 młodzież klas I BTZ, II A, II D Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków Ratujących Żydów pod okupacją niemiecką,  uczestniczyła w projekcji filmu „Paszporty Paragwaju”,  zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej w białostockim kinie Forum.

„Stwarzamy możliwości”

Uczniowie Technikum Zawodowego Nr 1 22.03.2019 wzięli udział w dniach otwartych Politechniki Białostockiej uczestnicząc w warsztatach zorganizowanych przez Bibliotekę PB pt. „Stwarzamy możliwości”.