Licealiada woj. podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 8 marca 2019 w naszej szkole odbyły się kolejne mecze w ramach Licealiady Województwa Podlaskiego. Tym razem nasze siatkarki po opieką p. Emilii Lewkowicz walczyły z dwoma drużynami z Sokółki (ZSZ i ZSR).

Pierwszy mecz ( z ZSZ) przysporzył nam bardzo wiele emocji- po zdecydowanej wygranej w pierwszym secie, drugi nie należał do najłatwiejszych. Przegrywaliśmy 24:18 - ale nasza zawodniczka Natalia Dubowska stanęła na zagrywce... posyłała as za asem doprowadzając naszą drużynę do zwycięstwa (26:24) BRAWO !!!

Drugi mecz z ZSR dziewczęta rozegrały również po swojej myśli -  były lepsze w ataku i w zagrywce. Wygrały oba sety z dużą przewaga punktową.

Dziękujemy kibicom za wspaniały doping. Nasze dziewczęta maja na swoim koncie 6 wygranych i tylko 1 porażkę.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla