Licealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówkę Chłopców

W czwartek 28 lutego 2019 r drużyna koszykarska chłopców ZSOiT w Białymstoku pod opieką trenera Wojciecha Brzuzy, rozegrała w ramach III rundy Licealiady Województwa Podlaskiego dwa mecze koszykarskie z drużynami z Łap.

Pierwszy pojedynek z I LO Łapy nasi zawodnicy rozpoczęli bardzo dobrze, lecz  końcowy wynik nie uszczęśliwił naszej drużyny. Drużyna I LO Łapy wygrała z nami 53-31.  W drugim meczu z ZSM Łapy było widać w  naszej drużynie  ducha walki oraz zawziętość. Przez cały mecz dwie drużyny szły w łeb w łeb, a nasi koszykarze nie odpuszczali przeciwnikom, aż do ostatniego gwizdka sędziego. Po czwartej kwarcie wynik meczu wynosił 42-42 i potrzebna była dogrywka. W pięciominutowej dogrywce nasi koszykarze walczyli do  końca lecz rezultat końcowy znów był korzystny dla drużyny przeciwnej ( 56-46) i to oni mogli ostatecznie cieszyć się ze zwycięstwa.
Pomimo poniesionych w dwóch meczach porażek koszykarze ZSOiT w Białymstoku nie tracą nadziei na wymarzone zwycięstwa już w najbliższej IV rundzie rozgrywek, które odbędą się 19 marca 2019 w Suwałkach.
Trzymajmy za nich mocno kciuki!

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla