XII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Poliglota"

Dnia 28.02.2019 odbyła się w naszej szkole XII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Poliglota" pod patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Celem konkursu było rozwiązanie testu leksykalno-gramatycznego w co najmniej dwóch językach. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie konkursem, wysoki poziom uczestników oraz ilość zgłoszeń możemy stwierdzić,  że założenia konkursu zostały osiągnięte. Do konkursu przystąpiło 30 osób. Nasz konkurs pozwala uczestnikom rozwijać swoje kompetencje językowe, zwraca uwagę na potrzebę znajomości języków obcych, uczy młodych ludzi stawiać sobie wyzwania, przyciąga co roku młodzież z różnych szkół i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce.  Opiekunom dziękujemy za przygotowanie młodzieży, młodzieży dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w konkursie, wszystkuch serdecznie pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy za rok.

Organizatorzy K. Czyżewska, D. Kruszewski I. Zając.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla