Konkurs recytatorski "Poezja bez granic" edycja 2019

Informujemy, że Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Poezja bez granic" odbędzie się 21.02.2019 o godz 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku...

przy ulicy Antoniuk Fabryczny 1. Hasłem tegorocznej edycji jest MŁODOŚĆ. Zgłoszenia prosimy wysyłać jak co roku na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18.02.2019. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko ucznia i opiekuna, nazwę szkoły, tytuł, autora i tresć wiersza oraz numer kontaktowy. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się tego samego dnia. Jak co roku liczymy na wysoką frekwencję uczestników, ciekawy repertuar, a ze swojej strony zapewniamy ciepłą i serdeczną atmosferę oraz rzetelne i uczciwe ocenianie prezentowanych utworów literackich. Pozdrawiamy serdecznie. Do zobaczenia na konkursie. Organizatorzy K. Czyżewska, D. Kruszewska, I. Zając :-).

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla