Sukces Magdaleny Brzozowskiej

Magdalena Brzozowska, uczennica z klasy 1C technik fotografii i multimediów, została wyróżniona za swoje zdjęcie w konkursie "S.O.S dla bezdomnych kotów!" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury i Fundację „Kotkowo”.

Na konkurs wpłynęło 600 prac plastycznych i 146 fotografii. Była bardzo duża konkurencja więc tym cenniejszy jest sukces Magdaleny. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć. Zachęcamy wszystkich do wzorowania się na koleżance i także brania udziału w konkursach.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla