Dni otwarte 2013

DSCF3267 W dniu 15.03.2013 odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte.

Młodzież ze szkół gimnazjalnych uczestniczyła w turnieju piłki nożnej prowadzonym przez trenera Artura Woronieckiego, który opowiedział także o zajęciach i formach treningu w klasach sportowych. Następnie uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną o ofercie edukacyjnej, kołach zainteresowań i projektach unijnych realizowanych w naszej szkole. Gimnazjaliści wzięli też udział w loterii fantowej. Na koniec uczennice klasy IIIB pokazały im pracownie, stołówkę, internat i wyposażenie szkoły.

Ponadto uczniowie z klas IIP i IIS prezentowali szkołę na II Forum Szkół Ponadgimnazjalnych w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dobrzyniewie Dużym. Zainteresowanym gimnazjalistom rozdano ulotki, materiały informacyjne oraz udzielano informacji dotyczących rekrutacji.

Zobacz wiecej zdjęć


  DSCF3265 DSCF3268 DSCF3273 DSCF3276 DSCF3279

 

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla