Sprawozdanie z dni otwartych 2014

z1 Dnia 27 lutego 2014r. odwiedzili naszą szkołę uczniowie z Gródka, Kleosina i ze szkół białostockich, zainteresowani piłką nożną. Oprócz chłopców, co jest zrozumiale, pojawiły się też dziewczęta, które też chciałyby kopać piłkę.

Przyszłymi piłkarzami zajęły się uczennice z kl. 3G (technikum organizacji reklamy) Natalia Tyborowska i Maja Grzybowska oraz przedstawiciele klas piłkarskich MOSP i PZPN:
- z kl. 1A - MOSP - Miłosz Modzelewski i Robert Dąbrowski
- z kl. 1B - PZPN - Sebastian Kitlas i Kacper Każmierczak
Na wstępie uczniowie gimnazjum zwiedzili szkołę, salę gimnastyczną, szatnię sportowców, internat, stołówkę.
Następnie uczniowie kl. 3G Patryk Moczulski i Wojciech Krahel przedstawili prezentację projektu COMENIUS i filmiki z treningów piłkarzy oraz z meczy.
Największym zainteresowaniem wśród młodzieży okazał się pokaz umiejętności naszych piłkarzy na sali gimnastycznej, gdzie z uczniami klasy 1B i 1A trening przeprowadził trener Krzysztof Zalewski i trener Artur Woroniecki (nominowani do tytułu TRENERA ROKU 2014r.).
Na zakończenie spotkania odbyły się rozmowy uczniów z trenerami dotyczące testu sprawnościowego rekrutacyjnego.
Innych informacji dotyczących rekrutacji udzielał sekretariat szkoły.

z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla