Licealiada Miasta Białegostoku w piłce siatkowej

W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji sportowej w Licealiadzie Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dołączyły reprezentantki naszej szkoły.

W pierwszym meczu trafiły na silnego rywala jakim było XIV LO z Białegostoku, które w ubiegłym roku zajęło II miejsce w swojej lidze. Pierwsza porażka nie przestraszyła naszych siatkarek. Wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej je zmobilizowała do wkładania większego wysiłku w treningi. Efekty były już widoczne w kolejnym meczu. Dziewczęta wyszły na parkiet pewne siebie, nie bały się atakować, ryzykowały trudną zagrywką. W drugim starciu z siatkarkami z Wysokiego Mazowieckiego nie miały sobie równych wygrywając 2:0 w setach. (25:15) (25:17). 

Trzymajcie kciuki za kolejne mecze. 
Dziękujemy również kibicom naszej szkoły, którzy mimo mrozu dotarli na mecz aby wspierać nasze siatkarki.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla