Otrzęsiny klas pierwszych

W dniach 8-10 października 2019 w naszej szkole odbywały się otrzęsiny klas pierwszych.

Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań.
W pierwszym dniu przebierali się za postacie z bajek.  Zadaniem dodatkowym było szukanie winogrona w misce wypełnionej mąką. To zadanie wykonała najszybciej klasa 1 C TZ. Drugi dzień to dzień piżamowy i picie mleka przez słomkę na czas. W tym zadaniu nie miała sobie równych klasa 1B TZ.  W trzecim dniu pierwszoklasiści przebierali  się za zwierzę.  Przeważały koty, kotki i kocury. Zadaniem uczniów było ułożenie z  własnych ciał nazwy swojej klasy. W tym zadaniu nie miała sobie równych klasa I E LO, która to zadanie wykonała w 1 sekundę ( bycie w klasie sportowej zobowiązuje J )
Zobaczcie zresztą na zdjęciach,  jak wszyscy się bawili przez te trzy dni. Na wyróżnienie zasługują również nauczyciele: p. Anna Sawicka,  p. Kamila Przychodzień i p. Bartek Maciuszko, którzy dołączyli do zabawy
Dziękujemy naszym niezawodnym fotoreporterom : Renacie Czarnieckiej i Małgorzacie Czarkowskiej.

Emila Lewkowicz

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla