Europejski Dzień Języków

26 września to dzień, w którym Rada Europy chce zachęcić 800 milionów Europejczyków z 47 krajów do nauki języków obcych – niezależnie do wieku.

My w naszej szkole, jak co roku, również obchodziliśmy ten dzień. Głównym jego celem jest uświadomienie korzyści płynących z nauki języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia.  W czasie zajęć uczniowie mogli przekonać się, że warto znać języki obce oraz kulturę innych krajów. Przeprowadzone gry i zabawy językowe pozwoliły zachęcić licealistów do nauki oraz znacznie poszerzyły ich wiedzę językową. Młodzież rozwiązywała quizy, krzyżówki, brała udział w zabawach ruchowych oraz przyswajała wiedzę w formie ciekawostek i faktów z życia Rosji, Niemiec oraz krajów anglojęzycznych.

Anna Targońska

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla