Sprzątanie Świata - Polska 2019

„Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!” to hasło tegorocznej edycji akcji  „Sprzątania Świata”, której głównym organizatorem w Polsce jest Fundacja Nasza Ziemia.

Akcja została zainicjowana w naszym kraju w 1994 r. i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Celem kampanii jest budowanie świadomości proekologicznej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.
Uczniowie naszej szkoły co roku biorą czynny udział w tej akcji we współpracy z Departamentem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku. 20 września 2019 młodzież klasy 1 FTZ wraz ze swoją wychowawczynią panią Dorotą Kruszewską sprzątała teren znajdujący się w sąsiedztwie naszej szkoły tzw. Park Antoniuk.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dorota Kruszewska

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla