Powroty i „Fotopowroty”

Niedługo wracamy do szkoły. Wakacje dobiegają końca. Dla większości z nas były czasem zabawy, wypoczynku i nabierania sił przed nowym rokiem szkolnym.

Nasza uczennica Maria Siemionow swoje wakacje spędziła bardzo pożytecznie. Wzięła udział we wszystkich warsztatach zorganizowanych przez Białostocki Ośrodek Kultury Centrum im. Ludwika Zamenhofa. Podczas pięciu spotkań, będących zarazem plenerami fotograficznymi w przestrzeni miasta, uczestnicy poznawali historię Białegostoku i jego mieszkańców od roku 1918 do 1989. Aparatami z omawianego okresu, inspirując się archiwalnymi fotografiami i wspomnieniami mieszkańców, wykonali zdjęcia miasta. Takiego, jakie widzą i tego, co ich w nim zainteresowało.

Na zdjęciach przedstawiamy relację z wernisażu z 28 sierpnia 2019. Wystawa czynna do 15 września 2019.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla