Konkurs fotograficzny „Ruch, Radość, Rodzina…”

Amelia Choncer, Natalia Kort i Joanna Pruszyńska to trzy utalentowane uczennice sąsiedniej (24 SP) szkoły.

Zdobyły nagrody (w postaci bonów pieniężnych) w zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych konkursie fotograficznym pt.: „„Ruch, Radość, Rodzina…” propagującym sport i pogłębianie więzi międzyludzkich. Na zdjęciach przedstawiły swoją interpretację tematu konkursu. Jurorom szczególnie podobały się zdjęcia Amelii Choncer ze względu na umiejętnie uchwycony, dynamiczny ruch tancerki. Patronat nad konkursem objęło białostockie Towarzystwo Fotograficzne i Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla