Wiosenny plener w Niemczynie

W dniach 20-21 maja 2019 r. uczniowie klasy II c Technikum Zawodowego Nr 1 przebywali na plenerze w Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie.

To była nauka w przyjemnym otoczeniu. Podczas pleneru można było poćwiczyć praktyczne wykonywanie zadań fotograficznych, które przeplatały się z wiedzą teoretyczną dotyczącą ekspozycji i kompozycji. Celem pleneru było odczucie i uchwycenie urokliwego, wiejskiego klimatu na zdjęciach. Atmosferę ściany wschodniej można było utrwalać praktycznie od świtu do nocy. Każdy mógł fotografować o odpowiedniej porze, wtedy gdy światło jest najlepsze do zrealizowania konkretnego zadania. Była więc praca ze światłem zastanym i warsztaty portretowe, fotografowanie krajobrazu we mgle, porannej rosie lub motywu makro.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla