Zakończenie roku szkolnego klas III w ZSOiT

„Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne – ale poradziliśmy sobie wszyscy – bo byliśmy w tych dniach, tak jak i we wszystkich innych dniach – razem”. Tymi słowami uroczystość pożegnania klas III rozpoczął Dyrektor Szkoły dr Cezary Antoni Wysocki.

Podkreślił, że uczniowie nigdy nie byli żadnymi  zakładnikami i, że dla nauczycieli są najwyższą wartością i sensem ich pracy. Było to oczywiste nawiązanie do Ogólnopolskiego Strajku Pracowników Oświaty, który również odbywał się w naszej palcówce. Pan Dyrektor przypomniał, że wkrótce rozpoczną się egzaminy dojrzałości, a co za tym idzie zakończenie roku dla młodzieży wcale nie oznacza wakacji. Życzył więc uczniom powodzenia, połamania piór na maturze, a w dalszej perspektywie dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu wszystkich zamierzeń. Podsumowując swoje wystąpienie odwołał się do słów świętego Jana Pawła II: ”Nie lękajcie się!” i zwrócił się do maturzystów tymi słowami: „Przed Wami cały świat otwiera szeroko swoje wrota. Jeśli będziecie potrafili odnaleźć się za tymi drzwiami, to spełnicie swoje marzenia i zrealizujecie swoje cele. Mogę Wam powiedzieć, że na pewno nie będzie łatwo, ale na pewno warto próbować, aż za tymi drzwiami zobaczycie na wyciągniecie ręki to, o czym marzycie i to do czego dążycie”.

Do obejrzenia zdjęć z uroczystości zapraszamy do naszej galerii...

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla