Relacja z Dni Otwartych w ZSOiT

29 marca 2019 r. w Naszej Szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty.

Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach miedzy 11 a 13. Zaplanowano szereg ciekawych występów, wystaw, projekcje multimedialne oraz warsztaty i ćwiczenia gimnastyczne na sali i boisku przeznaczone dla gości, którzy przyszli tego dnia obejrzeć szkołę.

Nasi oprowadzający z wielkim zaangażowaniem pełnili swoją funkcję. Kadra nauczycielska i pracownicy szkoły przedstawiali ofertę edukacyjną i udzielali wszelkich odpowiedzi na pytania stawiane przez zainteresowanych kandydatów i ich rodziców.

Fotografie z boiska wykonała Katarzyna Pawlukowiec. To co się działo w pracowniach uwieczniła Jagienka Zapadka z I b i Czarniecka Renata z II c. Wszystkie uczennice uczą się w Technikum Zawodowym Nr 1 na kierunku technik fotografii i multimediów.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej galerii...

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla