X edycja konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”

W dniu 18 października 2018 w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Ciepłej 32 w Białymstoku odbyło się rozstrzygnięcie...

X edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery” pod hasłem „Pasja moją wolnością – wolność moją pasją”. Naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Czarkowska z klasy II CTZ. Konkurs został zorganizowany w ramach stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów z 12 szkół. Uczestnicy X edycji konkursu bardzo ciekawie przedstawili swoje pasje zawodowe. Komisja konkursowa brała pod uwagę m.in.: sposób prezentowania siebie i swojej pasji, kreatywność, oryginalność, umiejętność występowania przed grupą.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla