Turniej Niepodległości w ZSOiT

Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany Turniej Niepodległości.

W tym roku miał on znaczenie symboliczne, ponieważ świętowaliśmy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę suwerenności. Pamiętajmy, że niepodległość jest darem, który otrzymaliśmy od poprzednich pokoleń i jak stwierdził jeden z architektów odrodzonej Rzeczpospolitej Józef Piłsudski: "Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem - staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium." Nasi uczniowie odpowiedzieli na apel Pani Minister Edukacji Narodowej i uroczyście odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego. Słychać nas było na całym Antoniuku. Symbolicznym wyrazem wdzięczności były białe i czerwone balony, które puszczone w niebo utworzyły flagę.
Turniej piłki nożnej tradycyjnie rozegrali nasza młodzież z zaproszonymi gośćmi, uczniami ze szkoły Podstawowej nr 17, gimnazjów nr 9 i 15 oraz SMS Jagiellonia.Były pamiątkowe medale i statuetki. Młodzież śpiewała pieśni patriotyczne. Na koniec był tort i huczne sto lat dla " dostojnej Jubilatki".
Dziękujemy Panu Dyrektorowi za hojne wsparcie, zaproszonym gościom za przybycie, naszej młodzieży za fantastyczną postawę i zaangażowanie.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej galerii...

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla