Do matury coraz bliżej

Ponad 400 osób 24 października 2018 wzięło udział w Maturanku na Politechnice Białostockiej.

To wydarzenie skierowane do nauczycieli i uczniów przygotowujących się do majowych egzaminów. Podczas spotkań z ekspertami uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, jak najlepiej przygotować się do matury.
Paweł Brodecki z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży wyjaśniał, co uczeń powinien wiedzieć o maturze. Jak osiągnąć sukces na egzaminie z biologii czy fizyki mówili Anna Snarska oraz Mirosława Żuber z łomżyńskiej OKE. „Matematyka bez tajemnic!” – było hasłem spotkania z dr. inż. Rajmundem Stasiewiczem z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Uczniowie dowiedzieli się także jak budować wypowiedź argumentacyjną na egzaminie maturalnym z języka polskiego (Zbigniew Kosiński OKE), jak przygotować się do egzaminu maturalnego z języka obcego nowożytnego (Mariusz Zysk OKE) oraz jak przygotować się do matury z matematyki (Ireneusz Dzida OKE).
To wyjątkowe wydarzenie, którego głównym celem jest wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminów maturalnych.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla