Dzień Edukacji Narodowej w ZSOiT

12 października 2018 pedagodzy, pracownicy administracji oraz uczniowie ZSOiT w Białymstoku obchodzili potrójne święto.

W tym niezwykle wyjątkowym dla naszej szkole dniu radośnie uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Wiele naszych koleżanek i kolegów zostało odznaczonych za swoją pracę. Szczególne odznaczenie Prezydenta Miasta Białegostoku zostało przyznane Panu Dyrektorowi naszej szkoły – Dr Cezaremu Antoniemu Wysockiemu, pani Wicedyrektor – mgr Patrycji Kurzynie-Maksymiuk, oraz Panu Dyrygentowi – Franciszkowi Mocarskiemu.
Ponadto, uczniowie klas pierwszych ZSOiT w Białymstoku zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Po oficjalnej ceremonii nastąpiła swobodniejsza część uroczystości, a mianowicie – otrzęsiny klas pierwszych. Reprezentanci każdej z najmłodszych klas brali udział w pięciu zabawnych konkurencjach. Niezaprzeczalnym zwycięzcą okazała się klasa I ALO. Kolejne miejsca zajęły klasy I BLO, I ATZ oraz I BTZ.
Z całą pewnością piątkowe uroczystości były czymś niezwykłym dla wszystkich osób uczących się i pracujących w murach naszej szkoły, a zapoczątkowana tradycja okaże się zalążkiem wyjątkowego święta przypadającego zawsze w okolicach 14 października!

Do obejrzenia zdjęć z naszej uroczystości zapraszamy do naszej galeri...

 

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla