Sprzątanie świata – Polska 2018

Za nami kolejna edycja akcji "Sprzątanie świata – Polska 2018". Trwała od 21.09 do najbliższej niedzieli 23.09.

To przedsięwzięcie dla placówek oświatowych i mieszkańców. Celem zaś jest oczywiście wsparcie i propagowanie selektywnej zbiórki odpadów, która jest szczególnie ważna dla lepszego wykorzystywania zasobów. Chodzi tu również o poszanowanie środowiska, a także o oszczędność energii i wody.
Nasza kreatywna klasa technika fotografii i multimediów i technika reklamy korzystając z pięknej pogody wzięła udział w evencie. Event miał za zadanie uświadomienie użytkownikom parku przy ulicy Wierzbowej tego, że nazwy alejek upamiętniają dwie ważne dla białostockiego środowiska fotograficznego postaci Jerzego Federowicza i Henryka Rogozińskiego.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla