Wystawa fotograficzna Wojciecha Witeski

Uczniowie klasy o profilu technik fotografii i multimediów korzystają z pięknej jeszcze letniej pogody podczas wycieczki do filharmonii.

W Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku czyli Operze i Filharmonii Podlaskiej obejrzeli wystawę fotograficzną Wojciecha Witeski „Travelling” . O zdjęciach opowiedział nam Michał Heller. Na wystawie można zobaczyć cykl zdjęć wykonanych w latach 1991-2008 w Japonii. „Fotografie, czarno-białe i barwne, charakteryzuje niedopowiedzenie. Uchwycona w locie rzeczywistość odsłania zaledwie fragment historii. Intymność miesza się tu z dystansem, iluzoryczność z realnością. Oczywiste sceny i obiekty pojawiają się w nieoczywistych kadrach, a zaangażowanie autora budzi nieoczekiwane emocje” podajemy za http://www.bialystokonline.pl

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla