Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018, który był wyjątkowy.

Po wymuszonej przerwie zostało reaktywowane nasze technikum. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli przedmiotów zawodowych, wspierających ich działania pozostałych pedagogów oraz oczywiście postawie młodzieży tworzymy nowy etap w siedemdziesięcioletniej historii naszej szkoły. Sukcesy odnotowali również nasi piłkarze: zwycięstwa w CLJ oraz wygrana turnieju futsalu. Oprócz tradycyjnych nagród książkowych, kilku uczniów zostało wyróżnionych stypendiami finansowymi, a Dawid Woźniak z IIa oraz Aleksandra Snarska z Ic, zostali zgłoszeni do stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Pan Dyrektor dr Cezary Antoni Wysocki podziękował rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym za pracę, serce i trud włożony w wychowanie. Szczególne życzenia skierował do młodzieży, którą zachęcał do odkrywania "nowych kart w życiu" słowami: "Kolejne etapy życia kiedyś się kończą, ale zaczyna się coś nowego. Warto ciągle cieszyć się darem życia i pisać tego życia ciąg dalszy. Wisława Szymborska pisała: „księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”. Zawsze jeszcze można coś sensownego przeżyć i dopisać do swojego życia. W pamięci pozostają ludzie i zdarzenia. Warto pielęgnować wspomnienia, jak kwiaty. Warto zachować w sercu dobre wspomnienia!!!"
Rok szkolny 2017/2018 został zamknięty. Miłych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Do obejrzenia zdjęć z uroczystości zapraszamy do naszej galerii...

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla