Światowy Dzień bez Papierosa 2018

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w związku z obchodami Światowego Dnia bez Papierosa pedagog szkolny oraz pracownicy Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białymstoku zorganizowali stoisko edukacyjno – profilaktyczne na temat ,,Propagowania zdrowego stylu życia”.

Młodzież klas pierwszych i drugich rozwiązywała test Wiedzy o Zdrowiu oraz  mogli zobaczyć jak wygląda rzeczywistość po założeniu alko – gogli.  
Po sprawdzeniu testów  prawidłowo  rozwiązanych odbyło się losowanie sześciu nagród, kilka osób otrzymało nagrody pocieszenia a wszyscy uczniowie ZSOiT dostali długopisy, fiszki, ulotki informacyjne,  których sponsorem była PSSE w  Białymstoku. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Takie inicjatywy służą zapobieganiu nałogom skuteczniej niż tradycyjne zajęcia szkolne.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla