30 sekund od finału

Dnia 10.X.2017 odbył się Piłkarski Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Mechaniaku. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z tego wydarzenia.

W tradycyjnym, jesiennym turnieju piłkarskim organizowanym przez Zespół Szkół Mechanicznych  nasi uczniowie zajęli 3 miejsce. Startowało 6 białostockich szkół:
ZSOiT, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Zawodowych Nr 5, VIII LO, V LO, Zespół Szkół Technicznych.
W naszej grupie eliminacyjnej zremisowaliśmy z Mechaniakiem 0:0 i pokonaliśmy ZSZ Nr5  2:1 (bramki - Gojlik 1, Maciutkiewicz 1). W meczu Mechaniaka z ZSZ Nr5 nerwowo oczekiwaliśmy na ostatni gwizdek sędziego, niestety 30 sekund przed końcem Mechaniak zdobył bramkę na 2:0 i pozbawił nas gry w finale z VIII LO.
W meczu o 3 miejsce spokojnie pokonaliśmy Zespół Szkół Technicznych 2:0 (2 bramki Gojlik). Na pocieszenie otrzymaliśmy okazały puchar i opinie o najładniej grającej drużynie (szkoda, że za to nie przyznaje się punktów).
W finale Mechaniak wygrał z VIII LO 1:0.
W naszym zespole grali głównie chłopcy z IIA - Smętek (bramkarz), Gojlik, Milankiewicz, Maciuszko, German, Wowak, Żamojtin, Ponichtera, Antonowicz, Durszewicz, Kulesza oraz Fiedorowicz, Zarzeccy i Ziemakowie.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla