Konferencja "Miłość - Rodzina - Szkoła. Siła wspólnoty"

12 września 2017 roku uczniowie kl. I b Kacper Makarewicz i Krystian Pluta oraz nauczycielka Joanna Danuta Silwonik i Pani Halina Ostaszewska - przedstawicielka Rady Rodziców,

brali udział w konferencji "Miłość – Rodzina – Szkoła. Siła wspólnoty", zorganizowanej przez Prezydenta Miasta Białegostoku we współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitarnej. Krótkie przemówienie powitalne wygłosił zastępca Prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. Ksiądz prof. Adam Skreczko w wykładzie "Rodzina i szkoła – wzajemna współpraca" przybliżył warunki dobrego kontaktu we wzajemnych relacjach uczeń – rodzic - nauczyciel. W czasie konferencji przedstawione też zostały wyniki badań przeprowadzonych przez białostockich pedagogów. Dowiodły one , że najważniejsze wartości dla młodzieży to rodzina , zdrowie, przyjaźń. Niezwykle istotna okazała się konieczność budowania szczerych więzi między wszystkimi uczestnikami procesu wychowania.
Dyrektor Departamentu Edukacji Ewa Mituła przedstawiła też wstępny projekt konkursu „Dobro to norma - bądź normalny”. Konferencja odbyła się w ramach Tygodnia Wychowania.

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla